Mudr. Ivana Kolínková, praktická lékařka

Vítáme Vás na stránkách ordinace praktického lékaře pro dospělé Praktik Soběšice s.r.o.

Poskytujeme standardní zdravotní péči dospělým a dospívajícím od 15 let. Zabýváme se obvykou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí, zajišťujeme návštěvní službu v domácnostech pacientů. 

Náš pracovní kolektiv tvoří MUDr. Ivana Kolínková, MUDr. Jana Gajdošová a zdravotní sestra Ivana Patáková.

V ordinaci provádíme denně odběry materiálu k laboratornímu vyšetření, máme přístrojové vybavení pro vyšetření - EKG, 24-hodinovou monitraci krevního tlaku, CRP - ukazatel zánětu, INR u pacientů užívajících Warfarin, glykovaný hemoglobin, vyšetření stolice na okultní krvácení.

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů jen omezeně a to po dohodě s lékařkou.      

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24.9. ORDINACE UZAVŘENA PRO NEMOC - v nutných případech (tedy akutní stavy, nemyslíme tím recepty, žádanky, konzultace apod.) zastupuje MUDr. JASHARI na poliklinice Lesná po předchozí telefonické domluvě ve svých ordinačních hodinách 7:30 - 13:30. Pro všechny Vaše ostatní požadavky využijte mail -  odpovídat budeme ve večerních hodinách. 

DOVOLENÁ:

27.9. - 29.9. MUDr. Kolínková - ordinovat bude MUDr. Gajdošová. 

 

OČKOVÁNÍ:

* od 20.9. začínáme očkovat proti chřipce vakcínou Influvac tetra. Očkovat se mohou nechat pacienti starší 18-ti let. Vakcína je hrazena pojišťovnou u osob starších 65-ti let, diabetiků, u osob s vážným chronickým a farmakologicky řešeným onemocněním srdce, cév, dýchacích cest a ledvin. Pro ostatní je cena vakcíny včetně aplikace 500 Kč. Většina pojišťoven na očkování přispívá.

očkujeme proti COVID-19 2-dávkovou vakcínou MODERNA - zájemci o očkování - hlaste se přednostě na mail ordinace - uveďte Vaše časové možnosti a telefonní kontakt na Vás. Po zajištění dostatečného počtu zájemců Vás budeme kontaktovat s konkrétním termínem. 

- očkujeme i neregistrované pacienty!

 

* Stále objednáváme pacienty na konkrétní čas, abychom zabráníli kumulaci více osob v čekárně. 

* Vzhledem k vytíženosti telefonní linky, co lze řešit mailovou komunikací na praktiksobesice@gmail.com, prosím využijte toho. Mail kontrolujeme denně a v co nejbližší době na něj reagujeme. Lze žádat o recepty, objednávat se na prohlídky, posudky, očkování i si jen napsat o konzultaci. Nezapomeňte nám na sebe zanechat telefonní kontakt. V případě potřeby se ozveme. 

* A pokud už nám voláte, prosím zkontrolujte si, že je to v ordinační době! Denně nám v ordinaci vyzvání telefony v polední pauze nebo třeba i 2 hodiny po skončení ordinace. Snad všichni chápou, že mimo ordinační hodiny telefony nezvedáme. Děkujeme za pochopení a spolupráci!

------------------

Prosíme pacienty s příznaky nemoci Covid-19 nebo jiných respiračních nákaz, aby se s námi nejdříve telefonicky spojili. Co je možné, vyřešíme distančně. Po dohodě je možné vyšetření v ordinaci při zpřísněných hygienických opatřeních.  

 

 

 

 

zde

Adresa:   Na kovárně 5, Brno - Soběšice
Telefon:   541 238 228
Mobil:   776 714 893
Email:   ikolinkova@volny.cz
Web:   www.mudrkolinkova.cz