Mudr. Ivana Kolínková, praktická lékařka

Vítáme Vás na stránkách ordinace praktického lékaře pro dospělé Praktik Soběšice s.r.o.

Poskytujeme standardní zdravotní péči dospělým a dospívajícím od 15 let. Zabýváme se obvykou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí, zajišťujeme návštěvní službu v domácnostech pacientů. 

Náš pracovní kolektiv tvoří MUDr. Ivana Kolínková, MUDr. Jana Gajdošová a zdravotní sestra Ivana Patáková.

V ordinaci provádíme denně odběry materiálu k laboratornímu vyšetření, máme přístrojové vybavení pro vyšetření - EKG, 24-hodinovou monitraci krevního tlaku, CRP - ukazatel zánětu, INR u pacientů užívajících Warfarin, glykovaný hemoglobin, vyšetření stolice na okultní krvácení.

NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY! Z kapacitních a organizačních důvodů bohužel nejsme schopni přijímat nové pacienty. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALITY


15. - 26.7. - MUDr. Gajdošová dovolená, ordinuje MUDr.Kolínková. 
Pondělí 22.7. ordinace 10:00 - 13:00.
Čtvrtek 25.7. neordinujeme, pro akutní případy zastupuje MUDr. Sklenská, Filkukova 3, Řečkovice (zastávka tramvaje č.1 Filkukova), ve svých ordinačních hodinách 7:30 - 11:30, tel. 541 227 346. 

Očkování proti černému kašli: k dispozici je vakcína Adacel (tetanus, černý kašel, záškrt). V případě zájmu o očkování nás kontaktujte. 

 
Upozorňujeme pacienty, že náš pracovní mail neslouží jako nonstop poradenská služba!! O víkendech a ve dnech svátků nebudeme z pochopitelných důvodů na maily reagovat.
 
 
  
TELEFONY: Vzhledem k velké vytíženosti telefonní linky a přitom snahy o zachování běžného chodu ordinace nejsme schopni odbavit všechny příchozí hovory. Prosíme o trpělivost! Pokud telefon nezvedáme, pravděpodobně ošetřujeme pacienta či vykonáváme jinou nutnou ordinační činnost. Poznámky typu: "co tam děláte, že se nemůžu dovolat?!" nebo "už týden jsem se nedovolal, tak jsem musel přijít osobně!" jsou zcela zbytečné. Bohužel nejsme telefonní ústředna. Tím pádem, pokud se nemůžete dovolat:

A) zavolejte později
B) zkontrolujte si, zda voláte v ordinační době a mimo dobu preventivních prohlídek!!!
C) napište mail na praktiksobesice@gmail.com - můžete si psát o recepty, konzultace, objednávat se na prohlídky, odběry krve, různá vyšetření, očkování  apod. Pokud máte akutní zdravotní potíže, napište ráno, zanechte na sebe kontakt a během dne se Vám ozveme. 
Všechny ostatní požadavky, které nespěchají, vyřizujeme do 48 hodin! S určitou časovou prodlevou prosím počítejte!!!
 

ODBĚRY KRVE:  Váš příchod na odběr krve v daných hodinách je nutné předem hlásit sestře! Telefonicky, osobně nebo na mail ordinace, abychom mohly vše naplánovat a založit žádanku do laboratoře. 

 

 


 

 

 

zde

Adresa:   Na kovárně 5, Brno - Soběšice
Telefon:   541 238 228
Email:  praktiksobesice@gmail.com
Web:   www.mudrkolinkova.cz