Mudr. Ivana Kolínková, praktická lékařka

Vítáme Vás na stránkách praktické lékařky MUDr. Ivany Kolínkové.

O nás

Ordinace se nachází v Brně - Soběšicích, Na kovárně 5. Pracuji se zdravotní sestrou Ivanou Patákovou

Dovolte, abych se Vám představila. Narodila jsem se v Třebíči, kde jsem vystudovala gymnázium a posléze jsem v roce 1986 dokončila studia na LF MU v Brně. Po atestaci I. stupně z všeobecného lékařství jsem v roce 1993 začala pracovat jako praktická lékařka v Brně Soběšicích a zde působím dodnes.

Poskytuji standardní zdravotní péči dospělým a dětem od 15 let. Zabývám se obvykou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí,  zajišťuji návštěvní službu v domácnostech pacientů. Pracuji jako externí spolupracovník LF MU při výuce studentů a v přípravě lékařů v předatestačním vzdělávání v oboru všeobecný praktický lékař pro dospělé.

V ordinaci provádíme denně odběry materiálu k laboratornímu vyšetření,  máme k dispozici  EKG přístroj, vyšetření CRP - ukazatel zánětu,   přístroj k měření INR u pacientů užívajících Warfarin,  přístroj vyhodnocující  vyšetření stolice na okultní krvácení.

 

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů jen omezeně, po dohodě s lékařkou.

Aktuality      

  • Očkování proti klíšťové meningoencefalitidě je možné celoročně, nejvhodnější doba je v chladných měsících roku. Očkování doporučuji i vzhledem k většímu výskytu nakažených klíšťat v naší lokalitě. Očkování je prospěšné a možné i v teplých měsících roku, kdy se volí zkrácené schema očkování. 

  • Možnost očkování proti hepatitidě A,B kombinovanou vakcínou Twinrix.
  • Po dohodě i další očkování.
  •  Doporučuji očkování proti rakovině děložního čípku a dalším chorobám způsobeným lidským papiloma virem - u žen od 15 let do 30 let věku - nutno se domluvit, abych objednala vakcínu 

 

 

zde

Adresa:   Na kovárně 5, Brno - Soběšice
Telefon:   541 238 228
Mobil:   776 714 893
Email:   ikolinkova@volny.cz
Web:   www.mudrkolinkova.cz