Mudr. Ivana Kolínková, praktická lékařka

Vítáme Vás na stránkách ordinace praktického lékaře pro dospělé Praktik Soběšice s.r.o.

Poskytujeme standardní zdravotní péči dospělým a dospívajícím od 15 let. Zabýváme se obvykou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí, zajišťujeme návštěvní službu v domácnostech pacientů. 

Náš pracovní kolektiv tvoří MUDr. Ivana Kolínková, MUDr. Jana Gajdošová a zdravotní sestra Ivana Patáková.

V ordinaci provádíme denně odběry materiálu k laboratornímu vyšetření, máme přístrojové vybavení pro vyšetření - EKG, 24-hodinovou monitraci krevního tlaku, CRP - ukazatel zánětu, INR u pacientů užívajících Warfarin, glykovaný hemoglobin, vyšetření stolice na okultní krvácení.

NEPŘIJÍMÁME NOVÉ PACIENTY! Z kapacitních a organizačních důvodů bohužel nejsme schopni přijímat nové pacienty. Platí do odvolání. 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OČKOVÁNÍ:

* očkujeme proti chřipce - vakcína je hrazena pojišťovnou u osob starších 65-ti let, diabetiků, u osob s vážným chronickým a farmakologicky řešeným onemocněním srdce, cév, dýchacích cest a ledvin. Pro ostatní je cena vakcíny včetně aplikace 500 Kč. Většina pojišťoven na očkování přispívá.

* stále očkujeme proti Covid-19 - vakcínami Moderna a Pfizer (od 4.11.). Hlaste se přednostě na mail ordinace - uveďte Vaše časové možnosti a telefonní kontakt na Vás. Po zajištění dostatečného počtu zájemců Vás budeme kontaktovat s konkrétním termínem.

Z kapacitních důvodů očkujeme pouze naše registrované pacienty.  

* Stále objednáváme pacienty na konkrétní čas, abychom zabráníli kumulaci více osob v čekárně. 

* Vzhledem k vytíženosti telefonní linky, co lze řešit mailovou komunikací na praktiksobesice@gmail.com, prosím využijte toho. Mail kontrolujeme denně a v co nejbližší době na něj reagujeme. Lze žádat o recepty, objednávat se na prohlídky, posudky, očkování i si jen napsat o konzultaci. Nezapomeňte nám na sebe zanechat telefonní kontakt. V případě potřeby se ozveme. 

* A pokud už nám voláte, prosím zkontrolujte si, že je to v ordinační době! Denně nám v ordinaci vyzvání telefony v polední pauze nebo třeba i 2 hodiny po skončení ordinace. Snad všichni chápou, že mimo ordinační hodiny telefony nezvedáme. Děkujeme za pochopení a spolupráci!

------------------

Prosíme pacienty s příznaky nemoci Covid-19 nebo jiných respiračních nákaz, aby se s námi nejdříve telefonicky spojili. Co je možné, vyřešíme distančně. Po dohodě je možné vyšetření v ordinaci při zpřísněných hygienických opatřeních.  

 

 

 

 

zde

Adresa:   Na kovárně 5, Brno - Soběšice
Telefon:   541 238 228
Email:  praktiksobesice@gmail.com
Web:   www.mudrkolinkova.cz