Mudr. Ivana Kolínková, praktická lékařka

Vítáme Vás na stránkách ordinace praktického lékaře pro dospělé Praktik Soběšice s.r.o.

Poskytujeme standardní zdravotní péči dospělým a dospívajícím od 15 let. Zabýváme se obvykou léčebně preventivní péčí, závodně preventivní péčí, zajišťujeme návštěvní službu v domácnostech pacientů. 

Náš pracovní kolektiv tvoří MUDr. Ivana Kolínková, MUDr. Jana Gajdošová a zdravotní sestra Ivana Patáková.

V ordinaci provádíme denně odběry materiálu k laboratornímu vyšetření, máme přístrojové vybavení pro vyšetření - EKG, 24-hodinovou monitraci krevního tlaku, CRP - ukazatel zánětu, INR u pacientů užívajících Warfarin, glykovaný hemoglobin, vyšetření stolice na okultní krvácení.

Nové pacienty přijímáme z kapacitních důvodů jen omezeně a to po dohodě s lékařkou.      

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALITY:

OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19: Naše ordinace se zapojí do očkování obyvatel proti Covid-19. Zatím pouze sestavujeme seznam zájemců a zadáváme do registru. Nyní ještě nevíme, kdy budeme mít vakcíny k dispozici ani kolik jich bude - prosím netelefonujte nám kvůli tomu do ordinace! Sledujte aktuální informace zde. Zatím platí následující:

* registrovat zatím lze jen osoby starší 70ti let a to pouze v případě, že nejsou již zaregistrováni v Centrální rezervačním systému                 

* nelze očkovat neregistrované pacienty

------------------

Prosíme pacienty s příznaky nemoci Covid-19 nebo jiných respiračních nákaz, aby se s námi nejdříve telefonicky spojili. Co je možné, vyřešíme distančně. Po dohodě je možné vyšetření v ordinaci při zpřísněných hygienických opatřeních.  

Stále platí, že všechny pacienty objednáváme na konkrétní čas, abychom zabránily kumulaci pacientů v čekárně. 

 

 

 

zde

Adresa:   Na kovárně 5, Brno - Soběšice
Telefon:   541 238 228
Mobil:   776 714 893
Email:   ikolinkova@volny.cz
Web:   www.mudrkolinkova.cz